Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 713 525 205

Zakład Pogrzebowy ADORIA

mężczyzna stojący przy karawanie z trumną

Jesteśmy firmą działająca na rynku od wielu lat. Świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe we Wrocławiu i okolicy, a także na terenie całego kraju. Jako zakład pogrzebowy organizujemy transport zwłok oraz ceremonie pogrzebowe. Wśród naszych usług znajduje się także kremacja zwłok.

Zdajemy sobie sprawę, że w chwili utraty bliskiej osoby trudno myśleć o załatwianiu formalności, nierzadko skomplikowanych. Naszą domeną są nie tylko pogrzeby, ale również wszelkie sprawy z nimi związane. Profesjonalne zakłady pogrzebowe winny ulżyć w cierpieniu bliskim zmarłego na każdym możliwym polu. Dzięki doświadczeniu, nabytemu przez lata działalności, potrafimy odciążyć pogrążoną w żałobie rodzinę z wszelkich wizyt w urzędach, takich jak Urząd Stanu Cywilnego, ZUS, KRUS, MSWiA czy WBE.

ADORIA – Rzetelny zakład pogrzebowy, profesjonalna kremacja

Nasz zakład pogrzebowy zapewnia pomoc w organizacji pogrzebu rodzinom, które stanęły w obliczu śmierci osoby bliskiej. Dla nas organizacja pogrzebu oznacza usługi pogrzebowe świadczone na najwyższym poziomie, rzetelnie, sumiennie i z taktem. Nasz zakład pogrzebowy każdemu Klientowi zapewnia indywidualne podejście do realizacji jego życzeń związanych z przygotowaniem pochówku najbliższych, niezależnie od tego, czy ma to być kremacja, czy też tradycyjny pochówek.

Dobre zakłady pogrzebowe powinny się wyróżniać nie tylko jakością usług, ale również elastycznością, dostosowaną do możliwości finansowych klientów. Dla naszej firmy priorytetem jest ulga w cierpieniu pogrążonej w żałobie rodziny, niezależnie od zasobności jej portfela oraz przygotowanie godnego pogrzebu. Mamy wieloletnie doświadczenie i odpowiednio wyszkolony personel, dzięki czemu pełnimy usługi pogrzebowe najlepiej, jak to możliwe.

Zakłady pogrzebowe mają na celu przygotowanie wszystkich formalności związanych z pogrzebem. Z tego też powodu nasze usługi pogrzebowe obejmują między innymi organizację ceremonii z uwzględnieniem różnych obrządków wyznaniowych, zorganizowanie oprawy muzycznej pogrzebu, transport dla rodziny i innych uczestników, a także transport zwłok, trumien i urn na terenie całego kraju oraz Europy. Dodatkowo w ramach tych usług dostępny jest również szeroki wybór trumien, urn, tabliczek, wieńców, wiązanek i stroików. Oprócz tego w ofercie znajduje się również coraz bardziej popularna w naszym kraju kremacja. Wrocław jest miejscowością, w której znajduje się główna siedziba naszej firmy i to w tym miejscu można odwiedzić nas stacjonarnie, aby dokładnie omówić wszelkie szczegóły. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zapewnić profesjonalną i rzetelną obsługę zachowaną na wysokim poziomie niezależnie od tego, czy zorganizowany ma zostać tradycyjny pochówek, czy kremacja. Nasz zakład pogrzebowy zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta zainteresowanego oferowanymi usługami pogrzebowymi. Jeśli potrzebują Państwo pomocy przy pochówku, najlepiej decydować się na profesjonalne zakłady pogrzebowe - jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę.